| aztec123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon de pe siteu eMAG. As vrea sa stiu daca e decodat pentru ca vreau sa bag cartela de Vodafone in el.

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Telefoanele care se cumpara la liber, din magazin, nu sunt codate. Doar telefoanele din magazinele de specialitate gen Vodafone shop sau magazine partenere gen germanos care au si posibilitatea de vinde telefonul mai ieftin daca faci abonament la o retea sunt codate.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

E decodat.

| Niiiicu a răspuns:

Cele luate la liber stiu ca nu mai sunt blocate intr-o retea anume ci sunt libere de retea

| florin1979 a răspuns:

Toate telefoanele "la liber" sunt decodate. happy

| EvaneSScence a răspuns:

Nici un telefond e la Emag nu e codat. Cumpara-l linistit, e si firma serioasa.

Răspuns utilizator avertizat