| Andrey_Pompylykă_2000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, nou, si nu stiu care este mai bun dintre:
IPHONE 5S(1400lei)
si
SAMSUNG GALAXI J5-2016(1200lei)
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BogdanTHEMinion a răspuns:

IPhone 5s e deja vechi
As zice sa mergi pe J5 2016. Argumente:
1. Are un prieten și e foarte mulțumit de el!
2. E din 2016.
3. Pana la urma e Samsung.

Nu zic... Poate la unele categorii IPhone e mai bun dar tot SAMSUNG după părerea mea e forță.

Acum... Alegerea e la tine
Sunt banii tai!

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Mai bine renunta la cele 2 si ia Huawei P9 lite.

| Rommeo a răspuns:

Eu sincer as merge pe iphone 5s inca se tine bine si cu update de OS la zi (ios 10.2). Se misca impecabil si am inteles ca va mai primi pentru cel putin 2 ani update-uri.

| dfeel a răspuns:

Sunt lucruri total diferite si decizia ta ar trebui sa plece in primul rand de la sistemul de operare.
Iti place iOS sau preferi Android?
Ce zici?