| Andrei281040 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu știu ce telefon. Dintre Huawei p30 pro, iphone 11, Samsung s10 plus ce sa aleg si va rog sa imi spuneți si de ce sau daca aveți voi vreo alta varianta?
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In ordine Huawei, Samsung, dar iPhone nu mi-as lua.

| gelu1970 a răspuns:

One Plus 7T
Costa jumatate și dă clasă celor alese de tine.
Problema e că în România trebuie să cumperi Iphone sau Samsung.
Altfel nu salivează prostimea care o să "admire" telefonul.
Dintre cele de mai sus aleg Huawei.
Dintre toate...One Plus 7T. T normal nu T pro.

| Crackman a răspuns:

Ammm acum depinde.
Vrei costumazeble content ai 30 si Samsung.
Vrei fita sa stai cu el pe masa ai iphone.
Pret... Cel mai ok este Huawei, Samsung ultimul este iphone, de ce? Pentru tel de la iphone este o cutie de 300 de euro, sibla din interior face restul.
Eu as opta pentru camera si stim cu toti ca Huawei a cam luat distanta pe partea asta

| NonZarek a răspuns:

Dacă vrei un telefon excelent, cu ecran mare, de calitate si prețul care este potrivit aleg P30, camera excelenta etc.
Apoi zis Samsung, e ok, dar preț puțin cam mare, iar ultimul iPhone, nu e mare lucru la iPhone doar ca e de fițe si sa stie lumea ca ai bani, in rest, nu merita, e doar un telefon ca Huawei Samsung etc dar cu ios si atât.

| Andrei281040 explică (pentru NonZarek):

Din câte am văzut pe yt scoate scoruri destul de mari iphone-ul la performanță