| coolbobo a întrebat:

Vreau sa imi iau un smartphone si sa fie pe android.
Nu forte scump, propuneri? happy
Cine vine cu propunere si zice si de ce este bun ia fundita.

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Salut asta e singurul telefon pe care l-am gasit la raportul performanta-pret.
Nu prea gasesti telefon:
-Cu procesor dual core
-Camera de 8 mp.
-Un display mare. la 1000 ron
http://www.emag.ro/......EJBVNBBBM/

9 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Am Xperia de 2 ani si nu l-as schimba pentru nici un alt telefon.are android si a fost conceput pentru internet...e genial.in plus cred ca gasesti ep al 20 milioane..adica asa m-a luat eu acum probabil s-a mai ieftinit ce sa zic..cauta prezentarea lui pe net e un video ..eu asa m-am indragostiti pur si simplu de el.

Răspuns utilizator avertizat
| baiatucufiatu a răspuns:

Eu iti recomand Vodafone smart 2 sau Samsung galaxy mini, sunt bune si la un pret bun. Funda?

| RELIABLE a răspuns:

De ce buget dispui?

| adych a răspuns:

Recomandarea mea e Samsung Galaxy Ch@t pretul e 550 ron are tatstatura querty si tiuchscreen. http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_chat_b5330-4866.php

| davidtm a răspuns:

Poate tu ai 10 milioane.si noi iti oferim telefon de 3-4.mai bine zii in ce pret.
eu ti-as recomanda galaxy s2, il are foarte multa lume

| coolbobo explică (pentru RELIABLE):

Pana in 1000 RON