| Bertan a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefn zilele astea si nu sunt hotrat! Am de ales intre Lenovo S90(1300RON) si Samsung Galaxy S4 Value Edition(1300RON)! Nu stiu pe care sa mi-l iau! Va rog spuneti-mi parerea voastra pe care sa il iau si de ce! Cel mai bun raspuns ia FUNDA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| apz a răspuns:

Samsung S4. Baterie rezistentă, piese pentru reparația acestuia la îndemână etc

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9515 Galaxy S4 Value Edition deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/204947

Toate cele bune!

| Bertan explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos! Si sa stii ca imi pare tare rau ca nu ti-am dat tie Funda! Daca raspundeai mai devreme era a ta! Imi pare rau si multumesc pentru un raspuns excelent!

| bursuc001 a răspuns (pentru Bertan):

Cu plăcere happy

Nu-i problemă de fundă; NU răspund pentru funde!
Şi, oricum, am DESTULE fundiţe ( peste 8000 ) şi nu am ce face cu ele happy

O zi frumoasă!

| Ketch a răspuns:

S4 value edition

| addda2a a răspuns:

Clar S4.Am avut un S4 si cand mi se strica puteam sa il repar pentru ca erau piese disponibile.Stateam multe ore pe telefon si nu se descarca mult deci, baterie rezistenta.De asemenea, aspectul este mult mai elegant. Bafta:*