| Toma12456 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon cu android nou in viitorul apropriat si nu stiu ce jocuri as putea sa imi iau. M-am saturat de jocuri gen subway surfers, minecraft, asphalt si temple run.

5 răspunsuri:
| Trololoolololool a răspuns:

Blood And Glory

| silviutzu17 a răspuns:

Incearca-le pe cele din gama "Talking" sau cele din gama "Booth" (ultimele sunt mai mult aplicatii) big grinhappy

| hamas47 a răspuns:

Incearca Real Racing 3, Infinity Blade 1/2

| Razvan91 a răspuns:

Gasesti multe jocuri cu grafica 3d gen mmorpg care se pot juca online (necesita conexiune wireless de viteza mare) tu cumpara telefonul, jocuri gasesti destule in google play!

https://play.google.com/store

| Toma12456 explică (pentru Razvan91):

Am un router si mai am si o tableta mai veche cu android 4.0. si procesor 1.5 Ghz. Dar vreau sa imi iau si telefonul asta mai performant.