| skism13 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon dar nu stiu ce sa aleg intre Galaxy S4 LG G2 sau Galaxy Note3, ma puteti ajuta sa ma decid? dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Note 3 deoarece:
- Mare
- O sa il ai mult timp si foarte performant
- Foarte rezistent procesor
- Mult ram
- Nu o sa mai ai nevoie de tableta, sau laptop daca pleci undeva (depinde si ce vrei sa faci)
nu mai are rost sa iti zic happy e cel mai performant

5 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Galaxy Note3

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Galaxy note 3

| IoNuTzZz1997 a răspuns:

Note 3 e cel mai potrivit, calitate si performanta ridicata! happy

| Catalin_Valy_1999 a răspuns:

Io zic sa iti iei S4 este super misto face poze super frumoase merge super bine si usorwinking

| AndreiB2 a răspuns:

Note 3 prietenas