| BitDeFeNdEr a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon de Craciun si nu stiu pe care... nu imi place Blackberry.Ma gandeam la un Galaxy S2, dar am bugetul limitatsad Puteti sa-mi dati niste sugestii de telefoane(de preferat pe touch si sistem de operare android) sau abonamente mai ieftine la care sa prind o oferta pentru un S2?

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Hmmm galaxy s2 e mai bun

| ZzP1nG a răspuns:

Iati un Samsung galaxy s2, sau un Samsung galaxy s3 miniwinking e bun si s3 mini

| Andreea_prisacaru_1977 a răspuns:

Decat BlackBerry mai degraba iti iei un telefon Samsung cu tastatura kuarty(sau cum se scrie laughing) si e mult mai subtire decat BlackBerry si in oras la mine e 350 lei big grin eu zic ca merita! happy