| Radu_Tudor_1997 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou dar nu stiu ce sa aleg : Samsung Galaxy Express 2 sau Vodafone Smart 4 turbo. Samsung-ul are multe lucruri mai bune decat Vodafone-ul (ghz, pixeli etc.) Dar care este mai bun : Android 4.2.2. Jelly bean sau Android 4.4.2. KitKat?

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Evident, Samsung Galaxy Express 2 este un telefon mai bun. Are caracteristici mai bune si este si de o calitate superioara fata de Vodafone Smart 4 Turbo. Versiunea 4.4.2 de pe Express 2 este mai buna deoarece este mai noua.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Express 2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5803&idPhone2=6507

Toate cele bune.