| popaioanaelena a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou, dar nu stiu daca sa imi iau un Allview sau nu. Am vazut multi oameni care cumpara Allview si totusi nu stiu cat de rezistent e. Asa ca pentru cei care au un Allview, cat de bun este?

Răspuns Câştigător
| diablo2 a răspuns:

Nu se merita. Telefoanele Allview sunt telefoane chinezesti, ce din Romania au cumparat telefoanele si le-au schimbat logo, soft si alte chestii. Daca vrei ceva de calitate ia-ti un Samsung, Sony, Nokia, Motorola, HTC

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Este foarte bun si ieftin, eu strang bani pentru un Allview

| RaduTN a răspuns:

Allview este o companie destul de buna, rezistente sunt, atat timp cat nu dai cu ele de pamant. Telefonului ii poti cumpara o husa de silicon care acopera cascasa si sa pui o tipla protectoare, ca sa reziste si mai bine.

| NickPop a răspuns:

Este o marca acceptabila. Au mare succes din cate vad. De exemplu eu am avut un Allview si am fost placut surprins! Depinde si de preferintele tale!