| XByancaElenaX a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon(Samsung galaxy mini 2) se merita? ce avantaje si dezavantaje are si cat este pretul la cosmote? Are wi-fi si android? Rapid va rog! :*

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Are si android si wi-fi, la Cosmote nu se gaseste m-am uitat acum la ei pe site, in mare este un telefon dragut, decent, iar daca nu vrei sa faci cine stie ce avioane cu el atunci e bun

| XByancaElenaX explică (pentru Tudy000):

Buna ziua! credeti ca pana de craciun il va baga?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Are wi-fi şi Android.

Dacă îl iei cu abonament este bunicel, în sensul că dai banii în "rate" - dar, oricum, şi aşa îl plăteşti dublu!

Dacă îl cumperi "la liber" atunci NU merită 650 lei.
În acest caz îţi recomand unul mai ieftin şi mai performant ( doar că are ecranul/display-ul puţin mai mic ) :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

Sau, dacă mai pui vreo 150 lei poţi lua unul mai BUN decât Mini 2 :
http://telefonultau.eu/......-Blue.html

| Tudy000 a răspuns:

Faza cu craciunul nu stiu, trebuie sa mergi la cosmote sa intrebi.

| XByancaElenaX explică (pentru Tudy000):

Ok multumesc oricum! O seara buna

| bushyalex a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php
are si android si wifi si gps ..in mare pentru pretul lui este destul de bun
bateria este destul de buna.