| Anonim420420 a întrebat:

vreau sa imi incarc telefonul (Vodafone), in fiecare luna se activeaza automat oferta de 5 euro fara a ma lasa sa-mi aleg una din oferte, ce sa fac sa nu se mai activeze automat oferta? big grin DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

La fel ca la Orange, poti anula reactivarea automata a ofertei, inainte ca aceasta sa expire.

"Cum activez, reactivez sau dezactivez o extraopţiune pe Cartela Vodafone?
- din contul tau MyVodafone, accesează următoarele secțiuni: Modifică serviciile tale > Extraopţiuni > Modifică > Activează / Dezactivează. Poți modifica orice extraopţiune cu Adaugă / Şterge > Confirmă alegerea

- apelează *100#, secțiunea Contul meu, unde poți să verifici extraopţiunile active pe contul tău.
Important: reînnoirea se face automat."
sursa: vodafone.ro

1 răspuns:
| abigail28 a răspuns:

Alegeți alta optiune inainte sa se expire cea existenta. Adică in ziua in care se expira alegi alta optiune. Bafta