| StefanAdy a întrebat:

Vreau sa imi recomandati niste jocuri pentru Android

Răspuns Câştigător
| Hypermoon a răspuns:

A. Ai puea încerca jocurile de la Ovidiu Pop :
1. Truck Simulator USA
2. Extreme Trucks Simulator
3. Bus Simulator 2015
4. Real Driving 3D
5. Taxi Sim 2016
6. Euro Truck Driver.
Si multe altele
B. Curse :
1. Real Racing 3
2. Hot Wheels : Race Off
3. Earn To Die 2
4. CSR Racing 2
5. Drag Racing
6. Beach Buggy Racing

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra in Magazin Play si gasesti orice joc vrei. Daca vrei jocuri cu masini, scrie jocuri cu masini etc. Eu nu am cum sa stiu ce iti place, insa pe categorii iti pot sugera:

-animale care repeta ce spui, le poti imbraca: Tom, Angela, Pou, Moy

-Subyaw Surfers, Temple run 1/2

-cu masini: Asfalt, Hill Climb Racing, Dr. Driving etc.

-jocuri de strategie : Clash of Clans, etc (daca scrii asta gasesti toate jocurile similare)

Ca sa gasesti un timp de joc trebuie doar sa intri la jocuri si sa scrii ce joc iti doresti.De asemenea, recomand jocuri de inteligenta gen Triviador, jocuri cu diferente, de gasit cuvinte sau Logo Quiz-uri.

Daca imi spui ce jocuri iti plac te-as putea ajuta mai mult.

| StefanAdy explică (pentru anonim_4396):

Asa vrea jocuri cu tuning car, dar ce am gasit eu pe google play nu prea mi-a placut si as vrea niste jocuri care ti-au placut si tie si care sunt mai interesante(diverse jocuri nu am preferinte dar neaparat jocuri cu tuning car ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanAdy):

Mai, eu sunt fata laughing) deci nu prea am jucat jocuri cu masini, dar mie mi-a placut Fast Racing 3D, chiar daca pentru baieti pare anost, insa pe PC imi place muld Need For Speed Underground 2, deci jocurile NFS cred ca sunt destul de bunicele, chiar daca nu am jucat niciodata unul din ele. De asemenea colegii mei joaca multe jocuri cu simulatoare de tiruri (Truck Simulator). Mai mult nu cred ca te pot ajuta! Bafta.

| Hypermoon a răspuns (pentru StefanAdy):

A. Ai puea încerca jocurile de la Ovidiu Pop :
1. Truck Simulator USA
2. Extreme Trucks Simulator
3. Bus Simulator 2015
4. Real Driving 3D
5. Taxi Sim 2016
6. Euro Truck Driver.
Si multe altele
B. Curse :
1. Real Racing 3
2. Hot Wheels : Race Off
3. Earn To Die 2
4. CSR Racing 2
5. Drag Racing
6. Beach Buggy Racing

| Hypermoon a răspuns:

8 Ball Pool - Online
Soccer Stars - Online
Wwe Supercard - Online
Darkness Reborn - Online

Zombie Tsunami - Offline
ShadowFight 2 - Offline - Online
Slots - Pharaohs Way - Offline - Online
Sper că te-am ajutat.