| niciunume a întrebat:

Vreau sa imi spuneti care dintre emisiunile urmatoare va place mai mult si de ce : Happy Hour( Pro Tv), Acces direct ( Antena 1) sau Drept la tinta ( Kanal D)

5 răspunsuri:
| Kimmy22 a răspuns:

Niciuna laughing

| xtembix a răspuns:

Acces direct, Antena 1. Imi place modul de prezentare al ''stirilor'' si de prezentatoare;

| Bogdan2104 a răspuns:

Toate emisiunile pe care le-ai enumerat sunt devoratoare de neuroni, concluzie pe pare poti s-o tragi si numai daca vezi cine le prezinta (de continut nu mai vorbim)

| Ceriik a răspuns:

Acces direct, e mult mai interesanta dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acces Direct.