| Florynn1 a întrebat:

vreau sa ma decid dintre Nokia 2700 classic sau 2730? care se aude mai tare si care este mai bun! dau Funda si scuze de categorie este cea mai vizualiata!

3 răspunsuri:
| dellyt a răspuns:

Eu iti recomand Nokia 2700 clasic pentru ca se aude mai bine decat 2730. 2700 am si eu si este foarte foarte bun il am de aproape un an si nu am avut probleme cu el.

| Florynn1 explică (pentru dellyt):

Cam cat ai dat pe el? eu vreau sa il achizitionez de la Germanos din Turnu Magurele si apropo vine cu card de 1GB? tongue

| dellyt a răspuns (pentru Florynn1):

Eu nu l-am luat din magazin l-am luat de la un baiat. Nu cred ca vine cu card.