| baldabaclost a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar maine,de BLACK FRIDAY un telefon nou de pe eMAG.Pot sa am incredere in ei? nu-mi trimit ceva telefoane stricate sau chinezarii? cei care ati mai cumparat sa ma ajutati, va rog tare mult! :*

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Eu am de la ei in zur de 10 produse luat si nu sunt produse ieftine dupa parerea mea. Am ultimele 2 produse luate de la ei unu de 2.100 lei si unu de 1.600 (un laptop si un tel) sunt super ok. La garantie doamne fereste daca ai nevoie vin is til ia de acasa si in maxim 15 zile il ai inapi acasa tot prin curier. Faci cea mai buna alegere daca cumperi de la ei.

| baldabaclost explică (pentru DjSheepyOfficial):

Telefonul vine sigilat, cu toate accesoriile incluse, nu?

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru baldabaclost):

Da vine full box

| baldabaclost explică (pentru DjSheepyOfficial):

Ok,multumesc foarte mult! sper sa nu-mi para rau ca am sa comand de la ei...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG e cel mai mare retailer de electronice de pe piata din Romania, nu ar fi ajuns acolo daca vindeau chinezarii

| Frank51 a răspuns:

Da, poti sa ai incredere in ei, am comandat si eu in trecut, si nu am avut probleme, totul a decurs extrem de bine.

| Sk8terBoy a răspuns:

Da, sigur. E cel mai de incredere magazin online. Poti comanda de aici: http://bit.ly/1t3Umc1

| CristeaRvnaaz a răspuns:

Nu,este un site foarte bun si nu fac ei asa ceva. Poti sa cumperi sigur.