| ginoxxx a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Allview V1 viper. Imi puteti spune daca fac o afacere buna cu el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, faci, ai specificatii dintre cele mai bune la un pret destul de mic

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Judecand dupa parerile celor care l-au cumparat deja (Le gasesti aici: http://bit.ly/16Gp3wd) faci o afacere buna.

Vezi ca il gasesti la un pret bun aici: http://bit.ly/16Gp3wd

| tomthecat a răspuns:

Un laptop second hand cu procesor dual core este muuuult mai bun decât o tabletă pe care dai banii din snobism doar pentru că aşa e moda (trend-ul).

O tabletă NICIODATĂ nu se va compara cu un laptop, să ţii minte acest lucru!

| war991 a răspuns (pentru tomthecat):

Corect si nici un telefon

| tomthecat a răspuns (pentru war991):

Evident! Nici nu mai vorbesc de un telefon...
Dar ştii cum e, mulţi vor să "arate" ce şi-au cumpărat, vor să fie grozavi, să se dea mari, mândria este soră cu PROSTIA! happy

Pe mine mă interesează două aspecte : calitatea şi fiabilitatea.
Restul sunt... mofturi pentru mirandoline şi figuranţi.

| ginoxxx explică (pentru tomthecat):

Ai idee despre ce vorbim noi aici sau ai scris un raspuns ca sa fie la numar?

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Desigur, iti recomand ca astepti BlackFriday, stand pe eMag, ALTEX, etc, ducandu-te in magazine.