| dragonu35hp a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un E-boda Freeman Speak T300 sau T200, ce spuneti de acest telefon?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E destul de bun. Eu am avut un E-boda aproape 1 an și am fost mulțumit de el.

| dragonu35hp explică (pentru OnuOnulică):

Vreau sa stiu daca se aude tare. happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru dragonu35hp):

Am deținut alt e-boda nu-ți garantez că se aude tare dar crede-mă că e-boda este o firmă foarte bună!winking

| dragonu35hp explică (pentru OnuOnulică):

Vreau sa spun ca tata are un e-boda easy si se aude foarte tare, cand suna se aude de la vecini. rolling on the floor
Si din cate am citit despre e-boda freeman speak T200/T300 au difuzoare separate unul pentru handsfree si altul pentru sonerie si le reglezi volumul diferit, gandesc ca se aude tare. happy