| DenimM a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S3 si nu stiu ce culoare sa aleg dintre alb si albastru. Cel albastru imi place mai mult dar are o culoare asa mai ciudata de zici ca-i de lemn, cu "dungi" prin ele asa, iar cel aln...nu stiu, mai mult fetele au?
Voi ce ziceti...pare mai frumos cel albastru in realitate?
Funda

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Am eu albastru...e prea frumos. Dungile alea imita un metal polisat si arata bine.

| andrutza2012 a răspuns:

Pai…. am o colega care are pe alb si s a murdarit. Un prieten de al meu are pe albastru si e mult mai frumos si nu se vede cand se murdadreste.