| hurts a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu pot alege între " Samsung galaxy note 2 si HTC one M7"
ceva sugestii? care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| cripsontyphoon a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti cumperi Samsung galaxy note 2.
din punct de vedere hardwere e mai bun HTC-ul, dar din punct de vedere al jocurilor si al rezistentei e mai bun note-ul. In fine acum este alegerea ta dar te sfatuiesc sa iti cumperi un telefon capabil sa indeplineasca cerintele tale :jocuri/ muzica/naigare etc.

5 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Samsug galxy note 2.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Eu cred ca mai bine iti cumperi Samsung galaxy note 2 jocurile ruleaza mult mai ine pe el!

| 33stefy21 a răspuns:

Samsung galaxy note 2

| FetitaDeMenta a răspuns:

Samsung galaxy note 2 e mai bun decat HTC one M7