| GeoOk a întrebat:

Vreau sa-mi fac abonament la Rds. Am auzit ca se da 2 telefoane gratuite daca esti abonat la ei (eu am televiziune si internet de 3 ani la ei). Dar nu inteleg cum sta treaba, ca sa-ti dea 2 telefoane gratuite trebuie sa-ti faci abonament la extraoptiunea "Complet 5" sau la orice extraoptiune. Eu as vrea sa-mi fac abonament la extraoptiunea "Digi Mobil Optim Nelimitat" pentru ca ai nelimitat minute in orice retea plus net nelimitat, dar nu stiu daca iti da 2 telefoane gratuite la extraoptiunea asta. Ma poate ajuta cineva sa inteleg cum sta treaba? Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| PureAngel a răspuns:

Eu am abonament la Digi de 7 ani iar inainte de craciun mi-am luat 4 telefoane pe abonament de la ei. Nu stiu sigur daca mai este oferta, dar intreaba si poate inca mai este. Dar nu poti lua doar 4 telefoane poti sa iei 1, 2, 3 sau maxim 4. In orice caz intreaba. Sper ca te-am ajutat.