| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon... Am ales HUAWEI P9 LITE 2017 si HUAWEI P9 LITE 2016. Vreau de la voi o prezentare a telefoanelor si care ar merita sa-l cumpar...

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Exista mici diferente intre cele doua modele: https://geeks.eurogsm.ro/......l-de-fata/
Dupa cum se pare, Huawei P9 Lite 2917 este ceva mai bunicel decat cel din 2016. Si eu as merge tot pe aceasta marca si model, deoarece are o nota mare facand o comparatie de pret/calitate/design/caracteristici. Alegerea iti apartine. Bafta!