| CrYsTyYy a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon..Am de ales intre Samsung galaxy mini 2 si HTC desire C...Imi puteti spune care este mai bun? De ce?

Răspuns Câştigător
| GeorgeTo a răspuns:

Dupa parerea mea daca te intereseaza fotografiile HTC desire c ar fi mai bun pentru ca are camera de 5 mpx. Un alt avantaj al HTC-ului ar fi acela ca are displayul mai mare si are o varianta mai performanta de android. Un plus al samsungului ar fi faptul ca are procesor de 800 mhz fata de HTC care are 600 mhz. Per total amandoua sunt cam la fel, insa ti-as recomanda samsungul pentru ca sunt niste telefoane foarte bune si rezistente.

| CrYsTyYy explică (pentru GeorgeTo):

Multumesc! Cred ca o sa iau HTC(nu pentru fototongue)

2 răspunsuri:
| DenisDulubei a răspuns:

As pota pentru unn galaxy note. Dar in general HTC se duc repede mai ales softul