| PerfectMan_Andreyutzu_1993 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon panan 3 milioane jumate de la eMAG sau cosmote dati-mi un sfat daca sa mi-l iau pe acesta sau nu cu pro /(cei bine) sau contra(ceei rau)! FUNDITA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În PRIMUL rând, NU este Samsung Galaxy Star 3 - e DOAR Samsung Star 3.

Este bunicel la cei 350 lei şi ARE touchscreen, aşa cum vrei tu.

Oricum, va TREBUI să cumperi un card de memorie până la 32 GB - deci, mai investeşti ceva bani...

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Star-3-s5220-Modern-Black.html

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

N-ai precizat denumirea telefonului pe care vrei să-l cumperi!

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru PerfectMan_Andreyutzu_1993):

În PRIMUL rând, NU este Samsung Galaxy Star 3 - e DOAR Samsung Star 3.

Este bunicel la cei 350 lei şi ARE touchscreen, aşa cum vrei tu.

Oricum, va TREBUI să cumperi un card de memorie până la 32 GB - deci, mai investeşti ceva bani...

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Star-3-s5220-Modern-Black.html

| Raptorz a răspuns:

Salut! eu am un Nokia Asha 201 si sunt multumit de el si costa intreg 3 milioane jumate sau Nokia Asha 200. Nu e diferenta intre ele doar Nokia 200 are dual sim iar 201 nu are. Il poti lua de pe okazii.ro la 2 milioane jumate

Răspuns utilizator avertizat
| gabrielflorin01 a răspuns:

Şi eu am Nokia Asha 200 şi sunt foarte mulţumit! Are cameră foto bună, magazin ovi, reţele sociale, aplicaţii precum Shazam şi dual sim. Îl recomand!