| Trollman a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon si nu mai pot sa astept bugetul meu este de 350 lei si am ramas cu ochii pe E-boda sunny v35
Allview A4 duo Allview A4all si Utok 350D, ce sa aleg?, daca aveti alte propuneri va rog sa mi le dati

3 răspunsuri:
| Alexinho94 a răspuns:

Buna. Allview A4 Duo mi se pare cel mai bun si cu un design deosebit. Cred ca este cel mai bun dintre cele 3 mentionate de tine.
Sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri!

| Trollman explică (pentru Alexinho94):

O avea un design deosebit dar nu are memorie interna, si am auzit ca nu are nici gps

| cristi2604 a răspuns:

Eu iti recomand un Allview P4 Duo, am eu si e foarte bun, nu m-a dezamagit nici o data ( btw, il am la vanzare )