| Fermecatoru_Raimundo_1987 a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu care e mai bun : Htc desire 510 sau Orange fova spuneti-mi cat mai repede dau fundaaa

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 510, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.eurogsm.ro/telefon-mobil-htc-desire-510-lte-8gb-6888.html

http://www.eurogsm.ro/telefon-mobil-orange-fova-lte-8943.html

Toate cele bune.

| Anonimul556 a răspuns:

HTC Desire 510 e mai bun

| AndaNarcisaLulu a răspuns:

Amandoua sunt bune.
Dar HTC Desire 510 mi se pare mai bun!

| Andy_Andreas_1996 a răspuns:

Telefoanele Orange nu sunt bune. iti recomand HTC desire 310. e mult mai performant. Poti sa intri pe gsm arena scrii numele telefonului si al celuilalt telefon si poti vedea care este mai bun.sunt comparate acolo. FUNDA TE ROG love strucklove strucklove struck. SPER CA TE-AM FOST DE AJUTOR.PA