| FlorinTma a întrebat:

Vreau să-mi iau un telefon si nu stiu ce sa imi iau, care imi place iphone xs si s10 plus sau Note 9, telefoanele astea au ecrane foarte bune as merge pe note 9 are foarte multe avantaje sau pe s10 plus tot la fel dar nu stiu eu as alege note 9 vreau foarte multe păreri contra si pozitive!
Astept si alte sugestii de telefoane bune care sa ruleze blana PUBG, Fortnite et.

4 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Iphone xs clar!

| FlorinTma explică (pentru Crisstinayy12):

Ai putea sa argumentezi de ce sa iau xs?

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_Croitoru_1977 a răspuns:

Eu iti recomand s10, si eu am trecut prin asta si nu stiam ce telefon sa-mi iau dar cel mai bine ar fi sa-mi iau s10, si asa am si facut in plus mai are avantaje pe langa celelalte telefoane precizate de catre tine, cum ar fi s10 este mult mai nou decat note 9 sau iPhone Xs