| eu12Emi12TU a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati un telefon, nu conteaza pretul

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand LG G5. După părerea mea e cel mai bun telefon în acest moment.

| Cedry2k8 a răspuns:

Iti recomand un Samsung Galaxy S6. Arata foarte bine si e destul de rapid. S7 este mai bun, dar n-are rost, nu prea se vede diferenta de rapiditate dintre cele doua telefoane. E ca si cum ai avea de ales dintre doua masini care arata la fel, doar ca una prinde 210km/h si cealalta prinde 215km/h.

| Ajuttot a răspuns:

Iti recomand acest telefon http://bit.ly/1SAqsZV

| Idontcare11 a răspuns:

Vkworld 700 pro e mare, luminozitatea e foarte buna asa incat sa nu te doara ochii, l-am scapat pe gresie de la o inaltime mare si nu are nici o zgarietura, pozele le face bune dar la lumina mare asa si asa. Se incarca in trei ore asta e un dezavantaj intr-adevar daca stai pe el se descarca tot in trei ore daca nu tine o zi. Cand ai telefonul inchis si scrii c de ex de duce la camera si mai sunt. Pretul iar e un avantaj 88 de euro dar cu transpor pe al meu l-am luat din china si e 100 euro. Dar e un pret super bun si sunt multumita de el.
Sper ca te-am ajutat.