| for1wresley a întrebat:

vreau să-mi spuneți care sunt avantajele si dezavantajele la telefoanele : xiaomi redmi note 3 pro si xiaomi redmi 3 pro.Dau funda celui mai bun răspuns!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Avantajele sunt că pentru acest buget nu găsești ceva mai performant, iar dezavantajele ar fi că nu o să te țină chiar așa mult aceste telefoane. Având în vedere că sunt chinezării nu te ține mai mult de 1 an.

Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns:

Avantaje nu ai.
Dezavantaje o gramada, telefoane fara garantii, fara licente samd.
Nu sunt de calitate, si stii bine ce nu e calitate nu tine.