| Fidec a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti si mie care este mai bun dintre iphone 5 si Samsung note 2! Nu vreau raspunsuri gen note 2 e prea mare etc aici ma refer doar la performanta, note vs iphone! Va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca vrei un telefon monoton si pe care sa dai banii degeaba ia iphone

| moldo88 a răspuns:

Salut aici ai cele doua telefoane comparate toate specificatiile.Parerea mea este ca iphone este mai bun dar...tu alegi Sper ca te-am ajutat http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4910&idPhone2=4854