| alexandru11 a întrebat:

Vreau sa resoftez un Nokia 3120c(rm-364), mentionez ca cu Nokia PC Suite nu merge. Am incercat cu jaf cum a facut la alte telefoane pana acum doar ca la acesta nu gasest fisierul care sa se potriveasca la "ape variant" si nu reusesc sa ii dau de cap. Poate aveti voi un firmware sau vreo idee cum sa il formatez. Dau funda. Raman dator celui care ma ajuta. PLSS HELP

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Eu am resoftat telefonul la reprezentanta -dupa ce incercasem acasa si nu am reusit happy