| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cat ma costa sa-mi repar ecranul de la telefonul meu. Este un Nokia Lumia735. Displayul nu are nimic doar sticla este facuta praf.

Răspuns Câştigător
| LuciferMorningstar a răspuns:

Din pacate la acest model nu se poate schimba geamul, este lipit de toata suprafata LCD-ului existand riscul sa se sparga display-ul daca incerci sa-l desfaci. Solutia este inlocuirea display-ului complet, pretul pentru componenta originala fiind in jur de 850 ron.

1 răspuns:
| Al3xand3r34 a răspuns:

Mersi mult