| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu cum pun jocuri de pe magazinplay pe telefon fara internet pe telefon.Adica sa descarc jocul pe calculator iar dupa cu ajutorul cablului de date sa il pun pe telefon.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Salut intri pe interet pe calculator si scrii ce joc vrei de ex: Temple run 2. apk downloand il descarci in pc apoi cu cablu de date il bagi pe telefon si-l instalezi, funda?

2 răspunsuri:
| Garielu a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Vreau MortalKombat X pentru android 5.1 mai exact am telefon LENOVO A2010... daca imi dai un link de unde sa descarc si ii bun ai funda happy

| Garielu a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

CAm asa, doar ca trebuie sa le iau de pe un site de incredere, apk pure