| laurentiu345345234 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cat ma costa samsun galaxy note 3 sunt pe Orange am abonament www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-no te-3 in legatura cu pretul de aici dau funda astept raspunsurile voastre

9 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

De cat ai abonamentul? sau de cat vrei sa-l faci?

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Abonamentul tau este de aproximativ 10 euro si dai pe telefon 547 euro pe contract de 2 ani

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Depinde cu cat il maresti...dar eu te sfatuiesc sa nu-l maresti pentru ca o sa platesti dublu pretul telefonului

Răspuns utilizator avertizat
| Raptorz a răspuns:

Pai pretul intreg este de 749 euro...
Dai pe Alege pret si iti alegi abonamentul tau(exemplu 30 euro) si te uiti cat costa la abonamentul tau.

Răspuns utilizator avertizat