| FeriFerika a întrebat:

vreau sa stiu si eu va rog ce trebuie sa fac dupa ce instalez jailbreak, am facut jail la un iphone 5 si acum nu stiu cum sa descarc aplicati, mersi mult, astept raspunsuri, si dau si

Răspuns Câştigător
| Annca236 a răspuns:

Si eu mi-am facut jailbreak ieri la iphone 4 si tot asa nu stiam ce sa fac in continuare. trebuie sa intri in cydia, la manage, sources si sa adaugi ''http://repo.insanelyi.com'' sau ''http://repo.hackyourphone.org''. eu le-am pus pe amandoua, nu mai stiu exact care trebuie, dar merg amandoua. si apoi intri pe una din ele si cauti 'vshare', il descarci si pe el cauti ce aplicatii vrei si le descarci gratuit.

| FeriFerika explică (pentru Annca236):

Mersi mult, am reusit sa il fac pana la urma si acum iau aplicatiile pe pc si le instalez, e foarte rapid :*, ai fundita de la minewinking

| Annca236 a răspuns (pentru FeriFerika):

Cu placere! :d Si eu m-am chinuit putin pentru ca nu stiam ce trebuia facut apoi si tot asa mi-a spus cineva. Have fun!