| designerandrei a întrebat:

Vreau să știu care e mai bun dintre SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO sau S4, că am văzut ca la Antutu o scos mai mult note 3 neo ca s4 și aceeași versiune. Cine răspunde corect primește fundă. Argumenta-ți răspunsul.

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

In mare parte au cam aceeasti perfomanta, putin peste este note 3 neo.S4 mi se pare cam mic, dar cum eu sunt adeptul phableturilor...

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......w4ta2b.php

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat