| digitall a întrebat:

vreau si eu sa imi fac un abonament de pana in 15 euro la un telefon, insa nu m-am decis la ce telefon. Dati-mi si mie niste exemple de telefoane la abonament bine inteles cu android as vrea sa nu dau nici un ban la inceput sau de ex 1 euro. Nu conteaza reteaua Vodafone, cosmote Orange. ( nu imi spuneti ca nu se merita la abonament dati decat exemple daca stiti ) (de preferat sa fie un telefon mai maricel si cu android 4.0.0 + Gen Vodafone smart III camera nu conteaza cat are dar de preferat sa aiba si pe fata is pe spate )

P.s Sa nu depaseasca 15 euro, merci anticipat dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba furnizorul de la magazinul retelei respective

| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca esti pe Vodafone te sfatuiesc sa alegi dintre :

Nokia Lumia 520 ( 26 de euro la abonament de 15 euro este oferta de 40% la toate telefoanele Nokia doar oe Vodafone )

Lg Optimus L9 ( 85 de euro la abonament de 15 euro )

Sony Xperia L ( 105 euro la abonament de 15 euro )

Sony Xperia M ( 95 de euro )

Daca vrei ceva mai ieftin ia Sony Xperia E.

| olandezul9290 a răspuns:

Modelul Sony Xperia Typo (Android 4.0 ICS, ecran de 3, 2 inci şi cameră de 3 megapixeli)