| EPBahus a întrebat:

Zilele acestea sa-mi cumpar un smatphone si nu stiu ce sa aleg:
LG Optimus L5 II sau Orange Nivo
As vrea sa aveti in vedere urmatoarele puncte de vedere: Dimensiuni, sistem de operare, camera, 3g, gps, hd voice, utilitatea in functionare si tot ce mai este important. Trebuie sa spun ca am fost la OrangeShop si am vazut un Nivo si am fost placut surprins de ecranul de 4inch dar nu stiu sigur daca asta bate Lg-ul. As vrea sa-mi spuneti o parere, LG este ma scump dar firma face diferenta( nu este vorba despre fitele mele ci despre siguranta oferita de firma).

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Deci tu ai practic de ales intre un LG (n-o fi cea mai buna firma dar macar e acolo in top) si o chinezarie branduita...
Grea decizie happy

| EPBahus explică (pentru greyhound):

Grea, atat timp cat pe hartie telefoanele sunt egale.