| MihaelaDart a întrebat:

Zilele ce vor urma vreau sa-mi schimb telefonul, sa-mi iau altul... spuneti-mi va rog care dintre telefoane din aceeasi firma e mai bun/rezistent ca si baterie/soft etc... :
1) Sony Xperia M2 Aqua
2) Sony Xperia Z3 Compact
sau
3) Sony Xperia Z3

Nu ma intereseaza pretul, locuiesc in afara Romaniei, este telefonul la 1 euro si cu abonament de 40 euro... tot ma uiti la comparari pe net si tot nu stiu ce sa aleg... Sfaturi va rog!

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| VSC10 a răspuns:

Gandeste-te la un Samsung. Seria A sau S. Baterie si soft premium. Sony e ok, dar nu am utilizat.

| MihaelaDart explică (pentru VSC10):

Mulțumesc oricum! Nu mai e valabilă cerinta. Mi-am luat alt telefon din ceea ce întrebăm atunci.