| FelixRadu21 a întrebat:

Salut tuturor! Am dus telefonul Samsung Galaxy S7 din nou la reparat la service și mi-a schimbat omul antena pentru date și mi-a pus una noua, ca cealaltă, după cum am spus, a fost oxidată. Credeți ca semnalul va fi mai bun din moment ce ies din oraș și ma duc la țara cu noua antena? Pe aici prin oraș parca semnalul e mai bun

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca problema era de acolo atunci da.
Dar asta e un telefon vechi, nu te poti astepta sa mai functioneze ca unul din zilele noastre

| Legion7X a răspuns:

Mai depinde și de rețea. De pildă semnalul digi, este puțin cam slab în anumite zone de la Țară. In oras semnalul este puternic chiar full.

| AlaSwek a răspuns:

Odată ce a fost schimbată, înseamnă că acesta va rula cu o performanță maxima. Dacă cei de unde ai tu abonament, gestionează retele în acele locuri, desigur ca vei prinde!?