| xDr0gs a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema....AM un telefon LG Kookie si as vrea sa stiu cum blochez un apel.Adica cum fac ca sa nu ma mai poata suna numarul acela.Dau FUNDA + VOT REPEDE

4 răspunsuri:
| Lavii2000 a răspuns:

Pai de duci la setari apel. Ai si acolo blocheza numarul. Scrii numarul si gata.

| xDr0gs explică (pentru Lavii2000):

Nu imi apare blocheaza numarulthinking Oare ce pot face? help plssad

| Lavii2000 a răspuns (pentru xDr0gs):

Nu ai nimic de genu? Blocheaza destinatar sau ceva? Sau mai poti sa te duci pe un mesaj sau apel primit de la persoana respectiva, si vezi poate la optiuni scrie,, blocheaza dupa adresa "

| xDr0gs explică (pentru xDr0gs):

Am gasit eu pana la urmahappy