| DJCatalin24 a întrebat:

Salut tuturor!
Am o problema cu un Samsung Galaxy S Plus. Am cautat pe google si nimeni nu am observat sa aibe problema mea, asa ca m-am decis sa va cer un sfat.
De vreo luna, dupa ce scot telefonul de la incarcat (baterie full) DOAR cand am internetul mobil activat sau wifi pot folosi cam 5-10 minute, dupa care se inchide. Cand il repornesc ma anunta ca nu mai am baterie. Mentionez ca atunci cand este in priza nu se inchide deloc si pot sta pe internet. Daca internetul nu este activat telefonul functioneaza perfect. Intrebarea mea este daca cineva a mai auzit de problema mea, sau dati-mi un sfat. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o chestie comuna la s plus sa se inchida sau sa se reseteze. si al meu face la fel. din ce am citit pe net cica ar avea niste probleme cu procesorul care se incalzeste excesiv. imi pare rau ca am dat o groaza de bani pe modelul asta

3 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Pot fi multe cauze, placa de baza, antena, poate trebuie curatit daca tia transpirat in buzunar, tinand cont ca e iarna

| DJCatalin24 explică (pentru Rony23):

Si daca ar fi cum spui tu, placa de baza, nu ar trebui sa se inchida si cand e la incarcat? sau nu stiu, cand vorbesc la telefon...

| DJCatalin24 explică:

UPDATE: Am uitat sa va spun l-am si resoftat si la fel face...