| RockableHu a întrebat:

Salut tuturor! Am un telefon Alcatel One touch 918 cu Hello Kitty si caut jocurile temple run si subway srfers insa nu le gasesc. Ba mai mult, cand am gasit temple run 2, imi spunea ca dispozitivul nu este bun pentru joc, ca nu e buna versiunea telefonului, iar subway nu-l gasesc deloc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Temple run 2 nu-ti merge pentru ca ori ai prea putini rami ori placa este prea mica, probabil asa o sa faca si cu subway surfers.

2 răspunsuri:
| RockableHu explică:

Thx :*

| Mihay_Roby_1994 a răspuns:

Telefonul nu este compatibil cu cele doua jocuri.