| AdrienWH a întrebat:

Salut tuturor. De ceva timp, detin un Samsung Galaxy A7 (2016).Pe site-ul GSMarena scrie ca ar fi primit deja Android 7.0 Nougat dar, eu cand dau sa isi caute actualizarea de sistem imi spune ca "Au fost instalate deja cele mai recente actualizari." Deci cum il pot upgrada la 7.0? fara ROOT!
Ofer funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| gaby500500 a răspuns:

Daca ai dat la actualizare si iti scrie ca nu are nici o actualizare inseamna ca inca nu s-a lansat oficial si cand o sa apara o sa se actualizeze automat sau manual depinde cum ai setat FUNDA