| Alexandru_Ionut_2001 a întrebat:

Salut tuturor de curând am reformatat tableta Allview speed quad core si după reformatare am dat sa creez un cont de google play dar nu mergea.Ma-m dus la oameni care stiuau cu telefoanele pc etc..Si mi-au spus ca s-a dus softul sau sa o reformatez inca o data dar nu a mers.Pot schimba eu softul?
Cine stie va rog repede.

4 răspunsuri:
| IonutzuOoO a răspuns:

Nu este soft-ul.Zi-mi ce eroare iti da?!?!

| AndRobert a răspuns:

Daca numai este in garantie, fa-i root.
Daca este in garantie sa nu rootezi tableta!
Daca nu e problema asta, du-te la un service si iti repare ei tableta, tu de unul singur nu poti repara tableta... daca nu vrei sa o strici macar du-o la un service chiar daca te costa $$ asta e, mai cheltuim si noi pentru pc/tablete/si alte tehnologii happy

| Alexandru_Ionut_2001 explică (pentru IonutzuOoO):

Pai nu da eroare

| Alexandru_Ionut_2001 explică (pentru IonutzuOoO):

Nu merge sa fac cont de google play imi scriu numele si dp cere sa-mi scriu gmail si scriu la nume de mi se uraste si nu vrea.