| Kappone a întrebat:

Salut tuturor.In urma cu 2 zile mama mi-a facut cadou un Samsung s-5220.Cand a achizitionat telefonul nu i-a dat cablu de date.Am fost in oras si mi-am cumparat cablu de date.Am ajuns acasa, am descarcat Samsung kies dar acest program ( Samsung kies ) nu imi ia cablu de date, adica nu ma pot conecta la telefon.Ce e de facut? Cand introduc mufa usb in pc mi se incarca telefonul dar pc-ul nu scoate nici un sunet.M-am uitat si la partitii dar nimic nou.Ce e de facut? A mai avut cineva problema asta? Va rog sa ma ajutati.O seara buna.

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut
Instaleaza din nou kies-ul daca nu ti-l recunoaste, incearca sa faci rost de un cablu de date original de la un prieten, cred ca e pe mini usb si sunt cam universale si vezi daca ti-l recunoaste!

| Kappone explică (pentru perladunarii):

Salut si tie.Am mai dezinstalat si instalat kies-ul si tot la fel face...Nu stiu ce sa-i mai fac.O sa mai astept si alte raspunsuri.