| Alexandru_Ştefania_1998 a întrebat:

Salut tuturor. Stie cineva daca ai un abonament neplatit la Orange, mai poti face un abonament la vodadone
? Merci.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti face alt abonament, pentru ca esti deja listata pe lista celor "rai platnici ", nemaiputand lua alt credit sau contract. Asteapta-te sa te caute Recuperatorii de debite!
Daca nu platesti in termen de 6 luni, dosarul ajunge la Tribunal si vei fii executata silit prin ordin judecatoresc, luandu-ti banii din contul bancar, pensia sau salariul.

| vladtodirica94 a răspuns:

Nu are nicio legătură. Sigur ca poți face