| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, tocmai ce mi-am achizitionat un iphone6s nou. Am constatat o problema, atunci cand bag castile si ascult muzica se aude ok, in maxim 10 secunde pica sunetul, daca e liniste deplina poti auzi muzica extrem de incet insa atunci cand dau volumul de jos in sus exista 2 trepe in care se bruiaza sunetul iar urmatoarele 3(ultimele 3 pana la maxim) isi revine sunetul, ulterior in maxim 10 secunde picand iar. Ca sunetul sa revina precizez ca nu este nevoie sa misc de cablu absolut de loc, doar sa dau sunetul mai incet si mai tare.

Aveti vreo idee? Sa fie ceva din setari ce se poate reseta sau sa fie o problema tehnica si sa-l trimit cu garantia?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

E defect. Trimite-l in service cat se mai poate.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

E din mufa aia jak. Daca ai carcasa vezi ca uneori mufa aia nu intra atata cat trebuie, iar daca nai carcasa la telefon si intra totusi e ceva acolo ori la cablu, ori la jaku ala, cumva se misca, nu sta bine fixat. Daca ai husa la telefon scoate totu si incearca fara.

| MariuS88c explică (pentru relian):

Am încercat și fără
Îl voi trimite înapoi... face figuri și la touch uneori aparent...
Interesant ca l-am comandat împreuna alți 2 prieteni și doar eu am probleme...