| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor tocmai ce mi-am vandut telefonul cu un pret bun pentru a achizitiona o camera foto semi-profesionala si un telefon mai slabut dar destul de puternic.Bine camera foto am achzitionato Fujifilm finepix s4000 dar nu reusesc sa ma decid intre Sony xperia u si Alcatel x'pop.As alege Sony fiindca are o banda draguta care isi schimba culoare in functie de tema de pe telefon si pentru ca are procesor video mali 400 dar nu las alege fiindca n-are slot pentru card si pe oparte este puti uratel.As alege Alcatel datorita calitati materialelor ecranului mare si fiindca este cam la acelasi nivel cu Sony daca nu putin mai sus decat Sony ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| uglymermaid a răspuns:

Eu zic să achiziţionezi telefonul Alcatel x pop. Are ecranul mare ceea ce e foarte bine şi e mai ok decât Sony. Plus că Alcatel şi Samsung au evoluat mult în ultimii ani happy

| Soryn2244 a răspuns (pentru uglymermaid):

Ai dreptate multumesc

1 răspuns: