| IulianOvidiu a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa stiu daca exista la Orange vreo oferta de internet nelimitat pe cartela prepay. Adica eu vreau sa imi cumpar o cartela preypay pe care sa o incarc cu 5, 8, 10 euro cat e nevoie si sa activez o optiune cu internet nelimitat pe cartela respectiva.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Exista o optiune pentru cei inscrisi in programul Orange Young, mai exact este vorba de optiunea de 7 euro cu acces nelimitat la internet între orele 9:00 - 17:00. Mai multe detalii despre optiunile prepay poti gasi aici : https://www.orange.ro/young/pentru-prepay.html

Cu prietenie,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu este, sunt in Orange am si cartela si abonament, si optiune cu net nelimitat, never!

| Anonymous1995 a răspuns:

In afara de frog de la Cosmote, eu nu cunosc alta oferta de net nelimitat.